Garanti ve İade Koşulları

www.altincadir.com internet satış sitesindeki tüm ürünler Atasay garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Atasay altın ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bu süre zarfı içerisinde ürünleriniz tamir ve bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım olacak ürününüzü  garanti sertifikası ile birlikte yaptırabilirsiniz.

 

altincadir.com‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Altınsay Takı dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

 

Saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

 

Ürünlerin tamiri sırasında gerçekleşecek tüm kargo ve sigorta ücretleri Altınsay Kuyumculuk  tarafından karşılanmaktadır.

 

Müşteri tarafından iade veya tamir için gönderilen “sigortasız  kargo” gönderilerinde ürünün başına gelebilecek olumsuz durumlardan Altınsay Takı Kuyumculuk A.Ş sorumlu değildir.

 

Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece Atasay Genel Merkez’de verilir. Atasay Genel Merkezi dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamında değerlendirilmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.